ימי חוויה - בשביל הלב

ימי חוויה

יום חוויה בצפת העתיקה!

(מאמר זה מיועד לאנשים שאחראים על ארגון טיולים לקבוצות.)
גם אם זה לא תפקידכם בחיים... אבל יכול מאד להיות שכרגע יצא ככה ועכשיו אתם מוצאים את עצמכם בכובע של אחראים על טיול או יום כיף או יום של חוויה לקבוצה שלכם, לעובדים שלכם או למשפחה שלכם וכד'

בוודאי אם יצא לכם קצת לשוטט במידע ובמגוון האפשרויות הרחב שעולה באינטרנט נתקלתם במגוון עצום של ימי חוויה, ימי גיבוש או ימי כיף לקבוצות ואולי מתוך כל כך הרבה אפשרויות כבר אתם מרגישים מבולבלים ואפילו מוצפים.
אם ככה אתם בטח שואלים "נו אז למה להשקיע בעוד מאמר על יום חוויה או יום כיף לקבוצות?!"

אלא שגם אנחנו שוטטנו באינטרנט!
וראינו לשמחתנו שיש לנו משהו מאד מאד מיוחד ביד!
כן, יום חוויה יום גיבוש ויום של כיף שיש בו משהו מעבר, משהו שנוגע בלב, מעמיק, מגבש את הקבוצה לא רק סביב הבירות והמסאז'ים אלא דווקא דרך הרגש, דרך התרוממות הרוח והשמחה, משהו בשביל הלב.

היכולת לשלב ביום חוויה או יום כיף לקבוצות בין הכיף לבין חוויה של תוכן ורגש זה הכח שלנו ומניסיון רב עם קבוצות נוכחנו לדעת שאכן יום חוויה כזה שמעצים את הקבוצה הוא יום חוויה שנשאר איתם לתמיד. כשהם חוזרים הביתה הם מרגישים שהם עשו משהו נכון משהו אמיתי ולא רק סתם סבבה של בטן גב, כי משהו שנגע בך עמוק בלב יישאר איתך הלאה. ואם יש בזה גם כיף וסבבה אז בכלל!!!

אז לא נלאה אתכם.
כבר עכשיו אנחנו אומרים - מאמר זה מיועד למחפשים משהו חדש, משהו שונה.

ימי חוויה
parallax background
 

מלאו פרטיכם וקבלו למייל תוכניה מפורטת ומתומחרת על כל חלקי הבר מצווה השונים לבחירתכם: 

   
   

  אם יש לכם קבוצה שהייתם רוצים לקחת איתכם לפעילות ייחודית במינה , ואתם מאחלים לעצמכם ולקבוצה שלכם פעילות סוחפת, יום שלם של חוויה, התנסות ופתיחת הלב והייתם רוצים להעניק להם את כל זה, ועוד להוסיף ערכים מוספים לפעילות, לגרום להם ולעצמכם לעבור חוויה קסומה מלאת עוצמה, עומק ושמחה.
  אז אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ליום חוויה ייחודי ועוצר נשימה, יום כיף בצפת , יום חוויה בצפת העתיקה, מסע עם רוח ברוכה בלב המפעמת בין סמטאות עתיקות ושבילים קסומים, ומגוון של פעילויות של חוויה שיש לנו להציע לכם!

  אבל לפני כן, קצת על עצמנו... בשביל הלב! אנו מרכז "בשביל הלב", יוצרים בשבילכם את החוויה האולטימטיבית והסוחפת במיוחד דרך המרחב הקסום של העיר העתיקה בצפת. בנוסף ליום חוויה בצפת ויום כיף לקבוצות בצפת אנו מארגנים גם הפקות בר מצווה וחתונות באווירה מיוחדת וקסומה ועוד שאר אירועים חגיגיים ומשפחתיים ולא שוכחים לדאוג לכל פרט באירוע שלכם. יום חוויה בצפת גם הוא מטופל על ידנו במלוא תשומת הלב, ואנו נעשה הכל למענכם ולמען הקבוצה שלכם כדי שתצאו עם מקסימום חוויה רוחנית ועשירה בתוכן איכותי.

   

  הבחירה ביום גיבוש בצפת לקבוצה שאתם מובילים, כוללת בתוכה מרחב תכנון לפי התאמה אישית. בין הפעילויות השונות אנו מציעים לכם ביום גיבוש בצפת: סיור בסמטאות הקסומות עם מדריך הבית שלנו, הופעת רחוב מוסיקאלית, שחקני רחוב, פגישה עם אומנים מקומיים ומבחר סדנאות שונות המותאמות לפי קהל היעד. בין הסדנאות ניתן למצוא סדנת מדיטציה בתוך מערה לאור נרות, סדנת כתיבה יוצרת, סדנאות חוויה במתחם מעורר השראה בישיבה מעגלית על כרים וכסתות, פגישה עם נווד בעומק היער וכמובן ארוחות מפנקות במגוון של מתחמים קסומים, חצרות צפתיות של אוכל גלילי משובח.

  כדי שיום החוויה בצפת שלכם יהיה כמה שיותר קרוב ליום מושלם, הוא צריך להיות מורכב ממספר חוויות. לבחירתכם ניתן לשלב בין החוויות שאנו מציעים. השילוב של מספר חוויות ביום גיבוש לקבוצה שלכם ייתן לכם מספר יתרונות. יתרון בולט במיוחד הוא הוזלת המחיר! בהרכבת יום החוויה בצפת, מחירה של כל פעילות תרד באופן משמעותי במידה ותבחרו מעל שלוש פעילויות! בחירה בלפחות שלוש אטרקציות מתוך המגוון שאנו מציעים אינו קשה משום שכל חוויה מפתה ומעניינת במיוחד בפני עצמה. תוכלו להתייעץ איתנו ב"בשביל הלב", מה היא החבילה האידיאלית לאופי הקבוצה שאתם רוצים להביא ליום חוויה בצפת.

  יום חוויה בצפת כולל סיור בסמטאותיה של העיר הקסומה ועתיקת הימים הזו.
  סיפורי מקום שמספרים את סיפוריה וסודותיה של העיר.
  דמויות רבות ומרתקות חיו במשך דורות רבים בעיר הקודש צפת, ורוחם עדיין מורגשת ומפעמת כאשר פוסעים בדיוק באותם שבילים ורחובות שבהם הם חיו.
  הסיור יהיה בין בתי הכנסת העתיקים ויכלול בין השאר היכרות מעמיקה עם הדמויות שעיצבו את פני הקבלה בליווי סיפורים מרתקים על תקופת תור הזהב של עיר הרוח והקבלה.
  מדריך הסיור, גורם לקבוצה לחוש בצורה חיה תוך כדי ליוויו התיאטרלי את רוח התקופה ההיא כאילו היא מתרחשת ממש עכשיו!


  אין כמו מוסיקה טובה הנכנסת היישר אל תוך נימי הלב ופותחת את כל השערים, כדי לגרום לכם ולקבוצה שלכם להתרגש באמת! לנו יש שני מופעים מוסיקאליים איכותיים לבחירתכם! מופע ראשון מפגיש את צופיו עם מוסיקה אותנטית יהודית, מוסיקת נשמה. מופע זה מתרחש ב "חקל תפוחים קדישין", זוהי החצר של בית הכנסת האר"י האשכנזי ועל פי המסורת שם קיבל האר"י יחד עם גוריו את השבת בקדושה ובהתעלות נפלאה. ההתרגשות המלווה את כניסת השבת ניכרת במופע וגורמת לצופיו להיסחף יחד אל תוך האווירה הנעלה. כמו כן, השימוש בכלים אותנטיים משדרג גם הוא את האווירה, וגורם לקבוצה הצופה במופע לעלות יחד לעולמות חדשים ומופלאים בהיכל הניגון. מופע שני לבחירתכם, נקרא מופע "ניגון הלב". מופע זה כולל בתוכו שירה, סיפור וניגון וכמובן המון שמחה! מה מתאים יותר ליום גיבוש בצפת מאשר מופע מלא שמחה ומלא אוירה טובה?! המופע משלב בתוכו שירים ישראליים עכשווים יחד עם שירים מהמסורת היהודית העתיקה. מופע צעיר ומרענן, המעורר כל לב ונפש!

  לאחר ששמענו ונהנו ממוסיקה איכותית זה הזמן קצת להירגע...להשקיט את הקולות החיצוניים ולשבת יחד עם כל חברי הקבוצה למסע משותף של מדיטציה.
  ביום כיף בצפת ניתן ליהנות מכניסה למערה, המוארת באור נרות נעימים ומעוררת השראה להקשיב כל אחד ללב פנימה. פעילות זו נקראת "קולות ממעמקים", והיא הזדמנות נדירה בשבילכם לשבת וליהנות מהדממה. אפרת ארזי, תדריך את הקבוצה איך להיכנס אל הפנים, אל האמת והנפש שאנו לא פעם מזניחים בשגרת חיינו העמוסה. בליווי צליליו המרוממים של חליל הצד סוחפת אחריה אפרת את יושבי המעגל אל תוך עולמו הפנימי , אל הטוב הטמון בו.

  ולאלו מאיתנו שחשוב להם לחוות את הדברים בצורה דרמטית ותאטרלית יש לנו בשבילכם הצגת רחוב מצויינת! בהצגת רחוב במתחם התערוכה הכללית נפגוש באופן החי ביותר דמות מתקופתו של האר"י. במחזה המרתק יפגשו המשתתפים עם "מעשה שהיה", דרכה יחוו מעט מהתקופה ההיא, ויחד עם זאת ישמעו מסר על פשטות ותמימות אמונה ותפילה..הוספת ההצגה לתכנון יום הגיבוש בצפת תגרום ליום הזה לקבל נופך בלתי נשכח!


  העיר צפת גדושה באומנים מתחומים שונים. בין הבולטים שבניהם הוא הקדר דניאל פלטאוור. דניאל קדר מזה 30 שנה, וכיום הוא מציג את עבודותיו המדהימות בגלריית אבן יפיפייה הממוקמת בלב ליבה של קריית האומנים בצפת. במפגש עם דניאל נצפה במלאכת הכפיים הזריזה שלו ונשוחח על הקשר בין אומנות לקבלה,על ההשראה שהוא מקבל בעבודותיו מהעיר צפת ועל יצירה בכלל. מקום מיוחד כמו צפת, מלא באנשים ייחודים הגרים בה.. אין כמו פגישה עם אדם מקומי ובייחוד עם אומן שחווה את האווירה של העיר בצורה כה מוחשית כדי לקבל איזשהו מושג מי היא העיר צפת, מדוע היא מושכת אליה כל כך הרבה מבקרים ויותר מזה, מה אנו יכולים לקחת ממנה לחיינו האישיים...יום כיף בצפת ייתן לכם לחוות את העיר בגדול ופשוט ליהנות מהאוויר ומהאווירה שלה.

  בירת הגליל צפת היא המקום שאליו כדאי להגיע בייחוד בתקופה זו.
  כבר בעליות המפותלות לעיר, מרגישים את הייחודיות ואת הקסם שהיא משרה על סביבתה. הטבע גם הוא משתתף לחגיגה ומעצים את חווית המבקר לכדיי הרגשת התעלות נפלאה ממש.

  אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו תוכנית של יום חוויה בצפת הכוללת פירוט של כל פעילות ופעילות מתומחרת עם תמונות הסברים ואפשרויות מגוונות נוספות.


  מגוון תחנות פעילות להוספה בסיור:

  • הופעת רחוב במהלך הסיור תגיע הקבוצה ל"חקל התפוחין הקדישין"השוכן בלב העיר העתיקה של צפת. המקום בו לפי המסורת יצא האר"י הקדוש ותלמידיו לקבל את השבת. במקום זה נכתבו רובם של שירי השבת המוכרים בעולם היהודי (לכה דודי, ידידי נפש, יה ריבון עולם ועוד…). להופעת רחוב בסגנון כלייזמרים או קרליבך או […]
  • חזיונות, חלומות ותורות של מקובלים הסיור "סמטאות לוחשות" הוא סיור סיפורים. הסיור סיור לימודי שיפתח מהסודות של ר' שמעון בר יוחאי. אפשר מפגש עם אומן שיצריותו מבוססים אל כתבי קבלה. הסיור מלווה בסיפורים מרתקים מלאי מתח והומור על עולמות קסומים של מקובלי צפת – חזיונות, סיפורי שדים ורוחות, דיבוקים וחלומות […]
  • מחברים עולמות ואנשים  -תוכנית ל"ג בעומר בעקבות תורת הקבלה בצפת העתיקה
  • לקראת אלול – חודש הרחמים והסליחות השנה מרכז "בשביל הלב" מזמין אתכם למסע לילי מיוחד וקסום, ולמפגש מלא השראה צפתית אותנטית עם סיפורים, הצגות ומגוון פעלויות ייחודית המשולבות במהלך הסיור עם מוזיקה יהודית עתיקה ופיוטי סליחות והכל במיוחד לחודשי הרחמים והסליחות. נצא לסיור לילי מיוחד במינו בעקבות דמויות המופת מהמאה […]
  • מרכז "בשביל הלב" מזמין אתכם ליהנות מהופעות מוזיקה וליווי מוזיקלי לסיורים בליווי סיפורים ברוח ובסגנון של רבי שלמה קרליבך זצ"ל ע"י מאיר גלייזר בעל התפילה והשירה וממייסדי בבית הכנסת "בירב"– מניין קרליבך בצפת. "מה אפשר לעשות לשנות את העולם?" אולי לשיר ולרקוד כמו משוגעים, אולי העולם כן ישתנה… רבותי, אנחנו […]
  • אנחנו במרכז בשביל הלב מציעים לכם מגוון של הופעות ברמות שונות המשלבות מוזיקה uסיפורים מרתקים בעלי מסר עמוק לחיים. ההשראה בצפת יצרה עולם שלם של ניגון ושירה. החוויה של המוזיקה והרגש שעולה מעולם הסיפורים יוצרים חיבור עמוק לקבוצה, יחד עם החיבור של המוזיקה וצפת נוצרת חוויה מרגשת מאד ומגבשת. ההופעות […]
  • מרכז "בשביל הלב" מזמין אתכם לשלב בסיורכם או בביקורכם בצפת הופעות רחוב מוזיקליות בסגנונות שונים: קרליבך, כלייזמרים או מוזיקה אתנית – יהודית. בחקל התפוחין הקדישין הופעת רחוב מוזיקליות – בין הסמטאות הקסומות, במתחם עתיק ומעורר השראה או על אחת האבנים העתיקות שבקריית האומנים יושבים כמה נגנים קמנצ'ה, חליל צד, כינור […]
  • מרכז בשביל הלב מזמין אתכם למפגשים מרתקים עם אומנים מקומיים. לראות, לשמוע וגם להתנסות… האווירה המיוחדת מלאת ההשראה של רובע האומנים והעיר העתיקה של צפת יוצרים מרחב מיוחד עבור אומנים בתחומים שונים. בין הסמטאות השונות תוכלו לפגוש אומנים מקומיים במגוון תחומים – ציירים, צורפים, קדרים, פסלים ועוד… כל אומן עם […]
  פתח צ'אט
  1
  צריכים עזרה?
  Scan the code
  שלום 👋
  אפשר לעזור?