מסע בשביל הלב
יום חוויה בצפת העתיקה cool

 
מאמר זה מיועד לאנשים שאחראים על ארגון טיולים לקבוצות.
לא חייב שבאמת זה תפקידכם בחיים...  אבל יכול מאד להיות שכרגע יצא ככה ועכשיו אתם מוצאים את עצמכם בכובע של אחראים על טיול או יום כיף או יום של חוויה לקבוצה שלכם, לעובדים שלכם או למשפחה שלכם וכד'
 
בוודאי אם יצא לכם קצת לשוטט במידע ובמגוון האפשרויות הרחב שעולה באינטרנט נתקלתם במגוון עצום של ימי חוויה, ימי גיבוש  או ימי כיף לקבוצות ואולי מתוך כל כך הרבה אפשרויות כבר אתם מרגישים מבולבלים ואפילו מוצפים. 
אם ככה אתם בטח שואלים "נו אז למה להשקיע בעוד מאמר על יום חוויה או יום כיף לקבוצות?!"
 
אלא שגם אנחנו שוטטנו באינטרנט!
וראינו לשמחתנו שיש לנו משהו מאד מאד מיוחד ביד!  enlightened 
כן, יום חוויה יום גיבוש ויום של כיף שיש בו משהו מעבר, משהו שנוגע בלב, מעמיק, מגבש את הקבוצה לא רק סביב הבירות והמסאז'ים אלא דווקא דרך הרגש, דרך התרוממות הרוח והשמחה, משהו בשביל הלב. heart

היכולת לשלב ביום חוויה או יום כיף לקבוצות בין הכיף לבין חוויה של תוכן ורגש זה הכח שלנו ומניסיון רב עם קבוצות נוכחנו לדעת שאכן  יום חוויה כזה שמעצים את הקבוצה הוא יום חוויה שנשאר איתם לתמיד. כשהם חוזרים הביתה הם מרגישים שהם עשו משהו נכון משהו אמיתי ולא רק סתם סבבה של בטן גב, כי משהו שנגע בך עמוק בלב יישאר איתך הלאה. ואם יש בזה גם כיף וסבבה אז בכלל!!!
 
אז לא נלאה אתכם.
כבר עכשיו אנחנו אומרים -
מאמר זה מיועד למחפשים משהו חדש, משהו שונה.
אם יש לכם קבוצה שהייתם רוצים לקחת איתכם לפעילות ייחודית במינה , ואתם מאחלים לעצמכם ולקבוצה שלכם פעילות סוחפת, יום שלם של חוויה, התנסות ופתיחת הלב והייתם רוצים להעניק להם את כל זה, ועוד להוסיף ערכים מוספים לפעילות, לגרום להם ולעצמכם לעבור חוויה קסומה מלאת עוצמה, עומק ושמחה.
אז אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ליום חוויה ייחודי ועוצר נשימה, יום כיף בצפת , יום חוויה בצפת העתיקה, מסע עם רוח ברוכה בלב המפעמת בין סמטאות עתיקות ושבילים קסומים, ומגוון של פעילויות של חוויה שיש לנו להציע לכם!
 

אבל לפני כן, קצת על עצמנו... בשביל הלב! אנו מרכז "בשביל הלב", יוצרים בשבילכם את החוויה האולטימטיבית והסוחפת במיוחד דרך המרחב הקסום של העיר העתיקה בצפת. בנוסף ליום חוויה בצפת ויום כיף לקבוצות בצפת אנו מארגנים גם הפקות בר מצווה וחתונות באווירה מיוחדת וקסומה ועוד שאר אירועים חגיגיים ומשפחתיים ולא שוכחים לדאוג לכל פרט באירוע שלכם. יום חוויה בצפת גם הוא מטופל על ידנו במלוא תשומת הלב, ואנו נעשה הכל למענכם ולמען הקבוצה שלכם כדי שתצאו עם מקסימום חוויה רוחנית ועשירה בתוכן איכותי.
 
הבחירה ביום גיבוש בצפת לקבוצה שאתם מובילים, כוללת בתוכה מרחב תכנון לפי התאמה אישית. בין הפעילויות השונות אנו מציעים לכם ביום גיבוש בצפת: סיור בסמטאות הקסומות עם מדריך הבית שלנו, הופעת רחוב מוסיקאלית, שחקני רחוב, פגישה עם אומנים מקומיים ומבחר סדנאות שונות המותאמות לפי קהל היעד. בין הסדנאות ניתן למצוא סדנת מדיטציה בתוך מערה לאור נרות, סדנת כתיבה יוצרת, סדנאות חוויה במתחם מעורר השראה בישיבה מעגלית על כרים וכסתות, פגישה עם נווד בעומק היער וכמובן ארוחות מפנקות במגוון של מתחמים קסומים, חצרות צפתיות של אוכל גלילי משובח.
 

           

כדי שיום החוויה בצפת שלכם יהיה כמה שיותר קרוב ליום מושלם, הוא צריך להיות מורכב ממספר חוויות. לבחירתכם ניתן לשלב בין החוויות שאנו מציעים. השילוב של מספר חוויות ביום גיבוש לקבוצה שלכם ייתן לכם מספר יתרונות. יתרון בולט במיוחד הוא הוזלת המחיר! בהרכבת יום החוויה בצפת, מחירה של כל פעילות תרד באופן משמעותי במידה ותבחרו מעל שלוש פעילויות! בחירה בלפחות שלוש אטרקציות מתוך המגוון שאנו מציעים אינו קשה משום שכל חוויה מפתה ומעניינת במיוחד בפני עצמה. תוכלו להתייעץ איתנו ב"בשביל הלב", מה היא החבילה האידיאלית לאופי הקבוצה שאתם רוצים להביא ליום חוויה בצפת.

יום חוויה בצפת כולל סיור בסמטאותיה של העיר הקסומה ועתיקת הימים הזו.
סיפורי מקום שמספרים את סיפוריה וסודותיה של העיר.
דמויות רבות ומרתקות חיו במשך דורות רבים בעיר הקודש צפת, ורוחם עדיין מורגשת ומפעמת כאשר פוסעים בדיוק באותם שבילים ורחובות שבהם הם חיו.
הסיור יהיה בין בתי הכנסת העתיקים ויכלול בין השאר היכרות מעמיקה עם הדמויות שעיצבו את פני הקבלה בליווי סיפורים מרתקים על תקופת תור הזהב של עיר הרוח והקבלה.
מדריך הסיור, גורם לקבוצה לחוש בצורה חיה תוך כדי ליוויו התיאטרלי את רוח התקופה ההיא כאילו היא מתרחשת ממש עכשיו!


אין כמו מוסיקה טובה הנכנסת היישר אל תוך נימי הלב ופותחת את כל השערים, כדי לגרום לכם ולקבוצה שלכם להתרגש באמת! לנו יש שני מופעים מוסיקאליים איכותיים לבחירתכם!  מופע ראשון מפגיש את צופיו עם מוסיקה אותנטית יהודית, מוסיקת נשמה. מופע זה מתרחש ב "חקל תפוחים קדישין", זוהי החצר של בית הכנסת האר"י האשכנזי ועל פי המסורת שם קיבל האר"י יחד עם גוריו את השבת בקדושה ובהתעלות נפלאה. ההתרגשות המלווה את כניסת השבת ניכרת במופע  וגורמת לצופיו להיסחף יחד אל תוך האווירה הנעלה. כמו כן, השימוש בכלים אותנטיים משדרג גם הוא את האווירה, וגורם לקבוצה הצופה במופע לעלות יחד לעולמות חדשים ומופלאים בהיכל הניגון.                                                                                                                               מופע שני לבחירתכם, נקרא מופע "ניגון הלב". מופע זה כולל בתוכו שירה, סיפור וניגון וכמובן המון שמחה! מה מתאים יותר ליום גיבוש בצפת מאשר מופע מלא שמחה ומלא אוירה טובה?! המופע משלב בתוכו שירים ישראליים עכשווים יחד עם שירים מהמסורת היהודית העתיקה. מופע צעיר ומרענן, המעורר כל לב ונפש!
 

לאחר ששמענו ונהנו ממוסיקה איכותית זה הזמן קצת להירגע...להשקיט את הקולות החיצוניים ולשבת יחד עם כל חברי הקבוצה למסע משותף של מדיטציה.
ביום כיף בצפת ניתן ליהנות מכניסה למערה, המוארת באור נרות נעימים ומעוררת השראה להקשיב כל אחד ללב פנימה. פעילות זו נקראת "קולות ממעמקים", והיא הזדמנות נדירה בשבילכם לשבת וליהנות מהדממה. אפרת ארזי, תדריך את הקבוצה איך להיכנס אל הפנים, אל  האמת והנפש שאנו לא פעם מזניחים בשגרת חיינו העמוסה. בליווי צליליו המרוממים של חליל הצד סוחפת אחריה אפרת את יושבי המעגל אל תוך עולמו הפנימי , אל הטוב הטמון בו.


ולאלו מאיתנו שחשוב להם לחוות את הדברים בצורה דרמטית ותאטרלית יש לנו בשבילכם הצגת רחוב מצויינת! בהצגת רחוב במתחם התערוכה הכללית נפגוש  באופן החי ביותר דמות מתקופתו של האר"י. במחזה המרתק יפגשו המשתתפים עם "מעשה שהיה", דרכה יחוו מעט מהתקופה ההיא, ויחד עם זאת ישמעו מסר על פשטות ותמימות אמונה ותפילה..הוספת ההצגה לתכנון יום הגיבוש בצפת תגרום ליום הזה לקבל נופך בלתי נשכח!

העיר צפת גדושה באומנים מתחומים שונים. בין הבולטים שבניהם הוא הקדר דניאל פלטאוור. דניאל קדר מזה 30 שנה, וכיום הוא מציג את עבודותיו המדהימות בגלריית אבן יפיפייה הממוקמת בלב ליבה של קריית האומנים בצפת. במפגש עם דניאל נצפה במלאכת הכפיים הזריזה שלו ונשוחח על הקשר בין אומנות לקבלה,על ההשראה שהוא מקבל בעבודותיו מהעיר צפת ועל יצירה בכלל. מקום מיוחד כמו צפת, מלא באנשים ייחודים הגרים בה.. אין כמו פגישה עם אדם מקומי ובייחוד עם אומן שחווה את האווירה של העיר בצורה כה מוחשית כדי לקבל איזשהו מושג מי היא העיר צפת, מדוע היא מושכת אליה כל כך הרבה מבקרים ויותר מזה, מה אנו יכולים לקחת ממנה לחיינו האישיים...יום כיף בצפת ייתן לכם לחוות את העיר בגדול ופשוט ליהנות מהאוויר ומהאווירה שלה.
בירת הגליל צפת היא המקום שאליו כדאי להגיע בייחוד בתקופה זו.
כבר בעליות המפותלות לעיר, מרגישים את הייחודיות ואת הקסם שהיא משרה על סביבתה. הטבע גם הוא משתתף לחגיגה ומעצים את חווית המבקר לכדיי הרגשת התעלות נפלאה ממש.
 

אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו תוכנית של יום חוויה בצפת הכוללת פירוט של כל פעילות ופעילות מתומחרת עם תמונות הסברים ואפשרויות מגוונות נוספות.לקבלת התוכנית יום חוויה בצפת
התקשרו ל: 04-6826489
או השאירו פרטים
בתיבת צור קשר